Evergem en Gent zoeken partner voor invulling van gesloopte Wienerbergsite: “Moet meerwaarde vormen voor park en dorp”

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

De afbraak van de oude steenfabriek De Simpel raakt een gevoelige snaar bij heel wat Riemenaren. De steenfabriek was het ‘icoon’ van Rieme waar verschillende generaties van families werkten.

De plannen voor de toekomst van deze site krijgen nu vastere vorm. Dat blijkt uit informatie die Vlaams Volksvertegenwoordiger Stijn De Roo (CD&V) opvroeg bij Vlaams minister van Omgeving Zuhal Demir (N-VA).

Hierover verscheen een bericht op de website van HLN en in de krant van 13 april (regio Gent-Eeklo-Deinze) op pagina 25. Je kan het volledige persbericht nalezen via deze link.

In de pers

Eiercrisis op tafel van parlement: “Perspectief voor sector moet hoog op agenda staan”

De laaiende uitbraak van de vogelgriep type H5 in Amerika vertaalt zich in toenemende schaarste aan eieren en hogere prijzen. Een signaal om onze pluimveesector extra te ondersteunen, vindt minister van Vlaams minister van Landbouw Jo Brouns (cd&v).

Aantal GAS-boetes voor zwerfvuil en sluikstorten is verdrievoudigd tussen 2020 en 2023

Tussen 2020 en 2023 is het aantal GAS-boetes voor zwerfvuil en sluikstorten meer dan verdrievoudigd, van 6.872 naar 19.861.

Aantal GAS-boetes voor zwerfvuil en sluikstorten verdrievoudigd tussen 2020 en 2023

Tussen 2020 en 2023 is het aantal GAS-boetes voor zwerfvuil en sluikstorten meer dan verdrievoudigd van 6.872 naar 19.861.