Gent opnieuw op zoek naar 20 tot 25 miljoen euro door de situatie in het Midden-Oosten

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

De stad Gent staat voor bijkomende financiële onzekerheden als gevolg van de onstabiele geopolitieke wereldsituatie. Stijgende inflatie en rentevoeten dreigen een aanzienlijke impact te hebben op de stedelijke financiën.

Gents gemeenteraadslid Stijn De Roo (cd&v) vroeg de schepen van Financiën hoe hij de financiële impact van de geopolitieke gebeurtenissen op de financiën van de stad inschat.

Hierover verscheen een artikel in HLN.

In de pers

Strijd tegen woonblokken bereikt nieuwe hoogtes

De bewoners van de Poolse Winglaan in Sint-Denijs-Westrem uiten hun toenemende bezorgdheid over het vergunningenbeleid van de Stad Gent in hun wijk.

Schot in de zaak rond veelgebruikt, maar verboden brugje: alternatieven worden onderzocht

Wie tussen Wondelgem en de Muide fietst, botst al jaren op een absurde situatie aan de Wiedauwkaaibrug. Op deze belangrijke fietsroute moeten fietsers afstappen om de brug te mogen oversteken.

Fietsers moeten er nu afstappen, maar Gent onderzoekt twee pistes voor brug aan Wiedauwkaai

Wie tussen Wondelgem en de Muide fietst, botst al jaren op een absurde situatie aan de Wiedauwkaaibrug. Op deze belangrijke fietsroute moeten fietsers afstappen om de brug te mogen oversteken.