Opdoffer in strijd tegen fietsdieven, net nu het aantal diefstallen in Gent records breekt

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

In Gent wordt er op dit moment geen permanente lokfiets meer ingezet op plaatsen waar vaak fietsen worden gestolen. Dat blijkt uit een vraag van fractievoorzitter Stijn De Roo aan schepen Watteeuw. Het systeem zou juridisch niet volledig waterdicht zijn.

Hierover verscheen een bericht op de website van De Gentenaar en in de papieren versie van 28 juni (p. 3).

In de pers

Geen parkeertoren, wel 210 plaatsen: nieuw zwembad Neptunus in Wondelgem zou tegen zomer 2029 klaar moeten zijn

De realisatie van het nieuwe zwembad Neptunus in Wondelgem zet een nieuwe stap vooruit. De omgevingsvergunning werd ingediend bij de provincie en eind november wordt de aanbesteding voor de bouw gepubliceerd. Dat blijkt uit het antwoord op een vraag van gemeenteraadslid Stijn De Roo (cd&v) aan schepen Bram Van Braeckevelt (Groen). 

Gent wil detentiehuis, maar heeft geen geschikte panden

De overbevolking in de gevangenis van Gent blijft bijzonder groot. Naar aanleiding daarvan verklaarde de burgemeester dat het Gentse stadsbestuur zich sinds begin dit jaar geëngageerd heeft om een bijkomend detentiehuis in Gent te faciliteren. 

Nog maar drie Gentenaars lieten as van overleden huisdier mee begraven

De mogelijkheid om na het overlijden samen met een geliefd gezelschapsdier een laatste rustplaats te krijgen kan voor mensen een belangrijke emotionele betekenis hebben. Gezelschapsdieren maken voor heel wat Gentenaars jarenlang deel uit van het gezin.