Parkzone in Rieme Oost wellicht pas over vier jaar klaar: “We bekijken of verwijzing naar steenfabriek en verdwenen executieoord mogelijk is”

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

De afbraak van de oude steenfabriek De Simpel raakt een gevoelige snaar bij heel wat Riemenaren. De steenfabriek was het ‘icoon’ van Rieme waar verschillende generaties van families werkten.

De plannen voor de toekomst van deze site krijgen nu vastere vorm. Dat blijkt uit informatie die Vlaams Volksvertegenwoordiger Stijn De Roo (CD&V) opvroeg bij Vlaams minister van Omgeving Zuhal Demir (N-VA).

Hierover verscheen een bericht op de website van het Nieuwsblad en in de krant (regio Meetjesland en Leistreek) op p. 1. Je kan het volledige persbericht nalezen via deze link.

In de pers

Berucht brugje waar bestuurders zich om de haverklap vastrijden, krijgt ‘halve knip’

Vanaf 17 juli zullen voertuigen tijdelijk slechts langs één richting onder de lage spoorwegbrug in de Spesbroekstraat in Wondelgem kunnen rijden.

Gemeenteraadslid Stijn De Roo (CD&V) kondigt geboorte van zoon Laurens aan

Op 15 juni mochten Stijn en zijn vrouw Romy een nieuw gezinslid verwelkomen: Laurens.

Meer parkeerplaatsen voor shop-and-go

Op 27 maart 2023 werd een raadsbesluit goedgekeurd waarin het college van burgemeester en schepenen werd opgedragen om, in overleg met handelaars en bewoners, een proefopstelling ‘kortparkeren bij handelszaken’ in de Evergemsesteenweg uit te testen.