1.030 Oekraïners ingeschreven

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

De Stad Gent communiceerde dat er begin 2023 een nieuw nooddorp komt voor Oekraïense vluchtelingen. Fractievoorzitter Stijn De Roo stelde - naar aanleiding daarvan - enkele vragen aan bevoegd schepen Heyndrickx.

Hierover verscheen een bericht op de website van HLN en een artikel in de krant (regio Gent - Eeklo - Deinze) op p. 26.

In de pers

Berucht brugje waar bestuurders zich om de haverklap vastrijden, krijgt ‘halve knip’

Vanaf 17 juli zullen voertuigen tijdelijk slechts langs één richting onder de lage spoorwegbrug in de Spesbroekstraat in Wondelgem kunnen rijden.

10 jaar nadat heraanleg strandde op onteigening voortuinen: nieuwe poging om drukke straat veiliger te maken

Bewoners van de Beekstraat in Drongen trekken aan de alarmbel inzake de leefbaarheid van hun straat. De bezorgdheden situeren zich op meerdere vlakken. Zo liggen de geluidsniveaus er zowel overdag als ’s nachts boven de aanbevolen drempelwaarden. Vooral zwaar vrachtverkeer veroorzaakt daarbij piekbelastingen.

Renovatie kiosk Oostakker schuift op: restauratie start ten vroegste in 2028

In de meerjarenplanning wordt een budget van 500.000 euro voorzien voor de integrale renovatie van de kiosk in Oostakker.