547 Gentenaars met gsm achter stuur betrapt op 2 maanden tijd

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

In maart en april 2022 werd in Gent een groot aantal bestuurders betrapt op het gebruik van hun gsm achter het stuur. De politie stelde tijdens die twee maanden maar liefst 547 inbreuken vast (maart 328, april 219). Dat blijkt uit informatie die fractieleider Stijn De Roo (cd&v) opvroeg bij burgemeester Mathias De Clercq (Open Vld).

Hierover verscheen een bericht op de website van HLN op 16 mei. Het volledige persbericht kan je hier lezen.

In de pers

Eiercrisis op tafel van parlement: “Perspectief voor sector moet hoog op agenda staan”

De laaiende uitbraak van de vogelgriep type H5 in Amerika vertaalt zich in toenemende schaarste aan eieren en hogere prijzen. Een signaal om onze pluimveesector extra te ondersteunen, vindt minister van Vlaams minister van Landbouw Jo Brouns (cd&v).

Aantal GAS-boetes voor zwerfvuil en sluikstorten is verdrievoudigd tussen 2020 en 2023

Tussen 2020 en 2023 is het aantal GAS-boetes voor zwerfvuil en sluikstorten meer dan verdrievoudigd, van 6.872 naar 19.861.

Aantal GAS-boetes voor zwerfvuil en sluikstorten verdrievoudigd tussen 2020 en 2023

Tussen 2020 en 2023 is het aantal GAS-boetes voor zwerfvuil en sluikstorten meer dan verdrievoudigd van 6.872 naar 19.861.