Brandweer gaat fotosessies organiseren: “Speciaal voor communicanten”

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

Verschillende brandweerkazernes en politiezones in Vlaanderen organiseren in het voorjaar een fotomoment waarbij kinderen een originele communie- of lentefeestfoto kunnen maken als een stoere politievrouw of echte brandweerman.

Verschillende kazernes stellen dan een politiecombi, politiemoto, een snel interventievoertuig en/of brandweerwagens ter beschikking voor een fotoshoot. Het zorgt in ieder geval voor unieke beelden.

Fractievoorzitter Stijn De Roo stelde hierover een vraag tijdens het vragenuurtje voorafgaand aan de gemeenteraad.

Hierover verscheen een bericht op de website van De Gentenaar en in de krant van 13 april op pagina 5.

In de pers

Belgische politiek blijft opvallend stil over de nakende impact van AI

Artificiële intelligentie ontwikkelt zich razendsnel, maar volgens Vlaams volksvertegenwoordiger Stijn De Roo (cd&v) ligt de politiek te weinig wakker van AI. In De Standaard pleit De Roo onder meer voor een AI-arbeidsmarktbarometer om verschuivingen op de arbeidsmarkt tijdig in kaart te brengen.

Gent moet fors besparen, maar voorziet bijna 460.000 euro voor wijn en fruitsap

Tijdens de gemeenteraadscommissie van 15 oktober werd een nieuwe raamovereenkomst besproken voor het leveren van duurzame wijnen, mousserende wijnen en fruitsappen aan Stad Gent. In totaal gaat het om bijna 460.000 euro.

Vlaming blijft gokken, maar gokbelasting brengt steeds minder op

In juni diende Vlaams volksvertegenwoordiger Stijn De Roo (cd&v) in het Vlaams Parlement een conceptnota in over de hervorming van de kansspelbelasting.