Gevaarlijke straat krijgt extra zebrapad, maar op nieuwe voetpaden is het wachten

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

De verkeersdoorstroming Botestraat- Groenestaakstraat (tussen de tramsporen en de Wijze Eik) een frequent gespreksonderwerp in Wondelgem en Mariakerke.

In opvolging van mijn mondelinge vraag op deze commissie in september 2021 gaf de schepen aan dat het mobiliteitsbedrijf de mogelijkheid onderzoekt om extra zebrapaden te voorzien en om de snelheidsregeling in de Botestraat terug te brengen naar 30 km/u. Hij gaf mee dat dergelijk onderzoek enige tijd in beslag neemt en in de lopende planningen dient gepast te worden. Fractievoorzitter Stijn De Roo kaartte deze situatie nogmaals aan tijdens de gemeenteraadscommissie van 12 april 2022. 

Hierover verscheen een bericht op de website van De Gentenaar en in de krant van 16 april op pagina 3. Het volledige persbericht kan je hier lezen.

In de pers

Gent wil detentiehuis, maar heeft geen geschikte panden

De overbevolking in de gevangenis van Gent blijft bijzonder groot. Naar aanleiding daarvan verklaarde de burgemeester dat het Gentse stadsbestuur zich sinds begin dit jaar geëngageerd heeft om een bijkomend detentiehuis in Gent te faciliteren. 

Nog maar drie Gentenaars lieten as van overleden huisdier mee begraven

De mogelijkheid om na het overlijden samen met een geliefd gezelschapsdier een laatste rustplaats te krijgen kan voor mensen een belangrijke emotionele betekenis hebben. Gezelschapsdieren maken voor heel wat Gentenaars jarenlang deel uit van het gezin. 

Detentiehuis in Gent blijft onzeker: enige mogelijke optie wordt verkocht

De overbevolking in de gevangenis van Gent blijft bijzonder groot. Naar aanleiding daarvan verklaarde de burgemeester dat het Gentse stadsbestuur zich sinds begin dit jaar geëngageerd heeft om een bijkomend detentiehuis in Gent te faciliteren.