Na middernacht moeten de lichtjes uit in Gent

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

Er komt extra eindejaarsverlichting in de deelgemeentes, maar door de huidige energiekosten gaat alle verlichting wel al uit vanaf middernacht. Dat antwoordde de bevoegd schepen op een vraag van fractievoorzitter Stijn De Roo tijdens de gemeenteraad van 26 september.

Hierover verscheen een artikel op de website van De Gentenaar en in de krant van 27 september op pagina 2. Het volledige bericht kan je hier lezen.

In de pers

PFAS-vervuiling houdt bouw nieuwe fietsbrug over R4 nog wat langer tegen

Een fietsbrug over de Ringvaart en de R4, die vier jaar geleden al is aangekondigd, loopt nog meer vertraging op. De brug komt deels op verontreinigde grond, en er bestaat heel wat discussie over wie de sanering zal moeten betalen. Dat blijkt uit een vraag van fractieleider Stijn De Roo aan bevoegd schepen Filip Watteeuw.

Nieuwe fietsbrug had er al twee jaar moeten zijn, maar PFAS gooit roet in het eten

Een fietsbrug over de Ringvaart en de R4, die vier jaar geleden al werd aangekondigd, loopt nog meer vertraging op. De brug komt deels op verontreinigde grond, en het is nog onduidelijk wie de sanering zal betalen. Dat blijkt uit een opvolgvraag van fractieleider Stijn De Roo aan bevoegd schepen Filip Watteeuw.

Een derde van alle straatverlichting in Gent zijn ledlampen: inhaalbeweging komt op gang

Tussen mei 2024 en vandaag steeg de verleddingsgraad van Gent van 26% naar 34%. Dat blijkt uit cijfers die fractievoorzitter Stijn De Roo opvroeg bij netbeheerder Fluvius.