1 jaar in het Vlaams Parlement

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

Een jaar geleden legde ik mijn eed af in het Vlaams Parlement...

Midden in de coronacrisis. 

Dat hield me niet tegen om mijn tanden te zetten in een aantal stevige dossiers.

In mijn parlementair werk breek ik een lans voor digitalisering, voor élke Vlaming.

Als lid van de PFOS-commissie ga ik op zoek naar totale transparantie.

De stem van Gent en Oost-Vlaanderen vertegenwoordigen in het Vlaams Parlement, daar ben ik hier elke dag voor. Voor u.

Heeft u een vraag, een bezorgdheid, een idee, ... ? Aarzel dan niet om mij te contacteren !

Nieuws

Aanbod openbaar vervoer in Drongen-Luchteren en Mariakerke

In adviezen van de Stad Gent over de voorziene busverbindingen in de vervoersregio werden enkele knelpunten benoemd in het huidige aanbod aan openbaar vervoer, zoals de gebrekkige verbinding in Drongen-Luchteren en het wegvallen van de lus van de voormalige lijn 9 in Mariakerke.

Verdere ontwikkeling van het Wonderwoud in Oostakker

Op 29 november 2024 werd het Wonderwoud officieel geopend. Naast de al voltooide werken wordt er nagedacht over de toekomst van het militaire domein en het executieoord binnen het Wonderwoud.

Onderzoek naar de gevolgen van PFAS voor het leefmilieu

Normen worden opgesteld op basis van wetenschappelijk onderzoek, op basis van expertise en op basis van een politieke afweging. Vlaanderen is geen eiland in de wereld. Het is dan ook van belang dat onze regio de vinger aan de pols houdt in andere Europese regio’s en lidstaten, bijvoorbeeld over onderzoeken en normen over PFAS.