Debat over de LEZ bij Speakers Corner

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

Stijn vertegenwoordigde cd&v op het debat over de LEZ bij Speakers Corner Gent.

De luchtkwaliteit in Gent is enorm verbeterd: we halen de normen voor 2026.

Er is nog werk om de strengere doelstellingen in 2030 te halen, maar volgens cd&v Gent zijn er andere maatregelen dan een lage-emissiezone beschikbaar om dat doel te halen. Wij hebben de LEZ steeds gezien als een overgangsmaatregel en stellen dus voor om deze af te schaffen.

Nieuws

Vacature parlementair assistent van Vlaams volksvertegenwoordiger Stijn De Roo (halftijds)

Ben je gebeten door politiek en wil je bijdragen aan een vlotte werking achter de schermen? Dan ben jij de halftijdse parlementair assistent die ik zoek!

De Grondwet mag geen blokkade worden: tijd om Artikel 23 te hervormen

‘Beleid gijzelen door de grondwet te misbruiken, dat moet stoppen’, schrijft Stijn De Roo (cd&v). ‘Verworven rechten verdienen bescherming. Maar in de praktijk is dat principe ontspoord.’

OVAM wil bodeminformatie verder ontsluiten

OVAM beschikt over een groot aantal bodemrapporten. Burgers kunnen via een webformulier een digitale versie van een bodemrapport aanvragen.