Jaarlijks lente-ontbijt van cd&v Sint-Laureins

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

Uitverkocht ontbijt bij de straffe bende van CD&V Plus Sint-Laureins!

Sterke lokale ploegen vormen het kloppend hart van onze partij. Zij staan elke dag dicht bij de mensen. Maar net daarom is het als bovenlokaal mandataris essentieel om aanwezig te zijn op het terrein. Niet alleen in dossiers, maar vooral in gesprekken. Luisteren naar wat leeft, begrijpen wat er speelt en die signalen meenemen naar het parlement — dat maakt het verschil.

https://assets.nationbuilder.com/kopstukken/pages/37677/attachments/original/1776338826/SintLaur1.jpg?1776338826

https://assets.nationbuilder.com/kopstukken/pages/37677/attachments/original/1776338826/SintLaur2.jpg?1776338826

Nieuws

Nieuwe Hoge AI-raad moet Vlaams beleid rond datacenters helpen uittekenen

De Vlaamse Regering heeft beslist een Hoge AI-raad op te richten die zich onder meer zal buigen over de toekomst van datacenters in Vlaanderen. Dat blijkt na een parlementaire vraag van Vlaams volksvertegenwoordiger Stijn De Roo (cd&v).

LEZ-studie Gent pas klaar in voorjaar 2027: "Weinig geloof in een eerlijke evaluatie"

Uit informatie die gemeenteraadslid Stijn De Roo (cd&v) opvroeg bij schepen Watteeuw (Groen) blijkt dat de evaluatie van de lage-emissiezone (LEZ) pas in het voorjaar van 2027 wordt opgeleverd. Zolang die evaluatie er niet is, blijft de LEZ in de praktijk gewoon bestaan en wordt een politieke beslissing over een eventuele afschaffing vooruitgeschoven.

Opent zwembad Neptunus in 2029 de deuren?

De nood aan bijkomend zwemwater in Gent is groot. Al jaren kijkt Wondelgem en omstreken uit naar de realisatie van het nieuwe zwembad Neptunus. Dit project werd opgenomen in het bestuursakkoord van het stadsbestuur.