Betonvoegen in Drongense Edmond Helderweirdtstraat en Alfons Van Den Broeckstraat vernieuwd !

Publicatiedatum

Auteur

Stijn De Roo

Deel dit artikel

In augustus vorig jaar stelde raadslid Stijn De Roo reeds een vraag omtrent de toestand van de betonstroken in de Edmond Helderweirdtstraat en de Alfons Van Den Broeckstraat te Oostakker. De naden tussen de betonplaten zijn daar zeer diep en vormen een gevaar. Er werd toen geantwoord: "In de Groenstraat zijn de voegen/naden tussen de betonplaten ondertussen hersteld. De Edmond Helderweirdtstraat en Alfons Van den Broeckstraat hebben we na uw vraag opgenomen in de lijst met uit te voeren onderhoudswerken."

Fractievoorzitter Stijn De Roo stelde daarom volgende opvolgvragen aan de bevoegd schepen:

  • Kan in de planning nagekeken worden wanneer deze herstellingen aan de beurt zijn?
  • Op welke termijn kunnen de opvullingen gebeuren?

Schepen Watteeuw antwoordde:

"De aannemer start eind augustus 2022 met de werken om de voegvullingen te vernieuwen in de Alfons Van Den Broeckstraat, de Bertha Boonantsstraat, de Korteheerweg, de Vossenbergstraat en de Edmond Helderweirdtstraat. De bewoners worden hierover geïnformeerd via een bewonersbrief.

De werken worden straat per straat opeenvolgend uitgevoerd en zullen, onder voorbehoud van onvoorziene weers- en/of werkomstandigheden, tot eind september 2022 duren."

  

Nieuws

Vervoersalternatieven tramlijn T2 tijdens werken

Stad Gent plant, in samenwerking met De Lijn en Farys, de heraanleg van de Poperingestraat, Radijsstraat, Dikkelindestraat en een deel van de Kolegemstraat. De geplande werkzaamheden omvatten onder meer de vernieuwing van de wegenis van gevel tot gevel, de aanleg van een gescheiden rioolstelsel en het inrichten van nieuwe tramhaltes met wachtaccommodatie.

Geen stedelijk fietsdeelsysteem nodig: private spelers doen hun werk

Gents Gemeenteraadslid Stijn De Roo (cd&v) stelt zich vragen bij de noodzaak van een stedelijk fietsdeelsysteem, zoals vermeld in het bestuursakkoord van de Stad Gent.

Schepencollege blijft verwarring zaaien rond zwembad Neptunus

Door een uitspraak van de Raad van State liep de planning van het nieuwe zwembad in Wondelgem al heel wat vertraging op.